DALSZE LOSY STRONY: www.sklepjubilerski.pl

 OD POŁOWY GRUDNIA ROZPOCZYNAMY ZMIANĘ STRONY

 
Informujemy, że od połowy grudnia zamówienia sklepów jubilerskich będą możliwe tylko przez stronę www.hurtowniajubilerska.pl. Dlatego tych, którzy nie zarejestrowali się jeszcze na tej stronie prosimy o jak najszybszą rejestrację. Rejestrujemy się poprzez zalogowanie się na stronie www.sklepjubilerski.pl na dotychczasowych zasadach (wpisując swój NIP oraz hasło rodium) oraz wykonanie dalszych czynności zgodnie z podanym opisem.
W przypadku trudności prosimy o telefon na numer 12 619 71 50.
 
Stronę www.sklepjubilerski.pl przekształcamy w platformę do internetowej sprzedaży detalicznej z odbiorem zamówionej biżuterii w lokalnym sklepie jubilerskim. Cały cykl wdrożeniowy będzie przebiegał w następujących etapach:
 
I etap ( połowa grudnia)
Strona będzie funkcjonować jako katalog, gdzie każdy będzie mógł przeglądnąć biżuterię z kolekcji Rodium i zapoznać się z cenami detalicznymi.
 
II etap
Wprowadzenie możliwości zamawiania biżuterii przez internet i dokonywanie odbioru i płatności w sklepie w miejscu zamieszkania. Objęte będą sklepy systematycznie z nami współpracujące.
 
III etap
Katalog zostanie wzbogacony o ofertę biżuterii z naszej kolekcji znajdującą się bezpośrednio w Państwa sklepie jubilerskim. Klient w internecie będzie mógł zapoznać się z asortymentem jaki Wasz sklep dysponuje i dokonać zakupu.
 
Mamy nadzieję, że w połowie 2018 roku całość już będzie funkcjonować.
 
Całe przedsięwzięcie mamy zamiar zorganizować pod szyldem Polskie Sklepy Jubilerskie prezentując biżuterię z kolekcji Rodium.
 
Nasze działanie odwzorowywane jest od innych branż, gdzie ten system już funkcjonuje i bardzo dobrze się sprawdza. Abyśmy przetrwali my jako hurtownicy, a Państwo jako indywidualne sklepy jubilerskie musimy podjąć wspólne działanie jako przeciwwaga dla sieci handlowych.
 
Naszym wzorem do naśladowania jest strona https://www.euro.com.pl.
 
Pozdrawiamy
RODIUM Sp.j.
 
 
<< POWRÓT

Aktualności

Notowania złota

Aktualna cena złota próby 585:
85.79 zł

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o wyprzedażach, promocjach i nowościach.

Nowości w hurtowni

  

#43404
cena: 208 PLN

  

#43405
cena: 208 PLN

  

#43225
cena: 460 PLN

  

#43353
cena: 415 PLN

Copyright © 2010 RODIUM, projekt i wykonanie: Indecity